Aktuality

Školy

Turnaj Josefa Masopusta
23.05.2017

Ve dnech 10. a 11. 5. se naše škola ujala organizace fotbalového turnaje středních škol. Zúčastnilo se deset týmů a ty byly rozděleny do dvou skupin. Počasí se vydařilo a svítilo na nás oba dva dny sluníčko. Žáci škol předváděli velmi dobré výkony a bylo na co koukat. Padlo i několik velice krásných gólů, nechyběly ani krásné zákroky brankářů. Diváci, kteří sledovali hru, chválili fotbalovou úroveň.

Z hlediska zajištění správného rozhodování, jsme se snažili podat co nejlepší výkony jako rozhodčí. Po celou dobu turnaje byli prioritou čároví rozhodčí, bez kterých je velice neobjektivní rozhodovat o situacích. Velkým plusem pro průběh turnaje a zajištění objektivity finálového zápasu byla účast fotbalové osobnosti Karlových Varů - Jiřího Diviše. Hráči i učitelé byli z této přítomnosti velice nadšení a dostalo se nám několik pozitivních ohlasů spokojenosti.

Ve finálovém zápase se proti sobě utkala mužstva Prvního českého gymnázia v KV a Střední průmyslové školy Ostrov. Zápas to byl kvalitní jak z hlediska snahy obou mužstev, tak ze strany technických, taktických a individuálních výkonů.

Vítězem turnaje se stalo družstvo Prvního českého gymnázia v KV a postoupilo do dalšího kola v Sokolově. Chtěli bychom poděkovat za účast všem týmům, jejich pedagogickému dozoru, rozhodčím a pomocníkům při organizaci.

Externí fotogalerie zde

Rozcestník školy