Oslavy 80 let školy | Obchodní akademie

Aktuality

Školy

Oslavy 80 let školy

 

 

Obchodní akademie, vyšší odborná škola cestovního ruchu a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Karlovy Vary, příspěvková organizace, má za sebou bohatou historii (přehledně je zpracována na informačních panelech).

Právě před 8o lety, ve školním  roce 1937/1938, byla otevřena první česká odborná škola v západních Čechách – Československá obchodní akademie Ústřední matice školské. Naše škola je jejím přímým pokračovatelem. Současně také oslavíme 20. výročí otevření vyšší odborné školy.

Historie školy

Tip: přečtěte si článek Absolventky školy se vracejí

Obě školy od jejich založení  absolvovalo mnoho studentů a studentek v maturitním, nástavbovém a absolventském studiu.

Připomeňme si společně  s našimi současnými i bývalými žáky a učiteli založení školy oslavami 80. výročí jejího vzniku.

Pro toto významné výročí jsme přichystali několik akcí. 

Absolventský ples Obchodní akademie Karlovy Vary

Dovolujeme si pozvat žáky, absolventy, současné i bývalé kolegy a přátele školy na Absolventský ples Obchodní akademie v hotelu Ambassador v Karlových Varech. Čeká Vás bohatý program, připomínka let minulých i současných, a hlavně dobrá zábava s Vašimi známými a spolužáky.

Ples se koná dne 13. října 2017 od 20 hodin.

Vstupenky na ples si můžete objednat prostřednictvím Informačního centra Karlovy Vary  on-line přes internet a na jeho prodejních místech.

Seznam prodejních míst                  Koupit on-line 

 

Interaktivní webové stránky pro absolventy

Sdělte nám a připomeňte vašim učitelům či spolužákům vaše nezapomenutelné zážitky ze studia. Pomozte nám dotvářet archiv historických fotografií, vzpomeňte si školní léta, využijte znovunalezených kontaktů. Podělte se s námi o své archivní fotografie.

Odkaz na stránky 

 

Den otevřených dveří

Navštivte v  průběhu dopoledne před Společenským plesem budovu školy v Bezručově ulici, kde si prohlédnete naši současnost, připomeneme si společně významné události z naší historie, čekají Vás zajímavé akce. Společně s námi učiteli připravují tento den i naši současní žáci.

Termín konání akce: 13. 10. 2017 od 9 do 13 hodin.

 

Almanach Vyšší odborné školy

U příležitosti 20. výročí založení Vyšší odborné školy CR Karlovy Vary bude vydán almanach, který připomene celé období její existence.

 

Zahraniční zájezd – VOŠ

U příležitosti oslav pořádáme jednodenní zahraniční zájezd pro žáky vyšší odborné školy.

 

Sportovní den

Pro žáky střední školy pořádáme v průběhu září sportovní den. Žáci si mohou tento den užít na raftech, turistickém výletu nebo sportovním zápolením v různých zajímavých disciplínách.

 

 

Slavnostní raut k zahájení oslav

Škola pořádá u příležitosti oslav slavnostní setkání pro současné i bývalé zaměstnance. Společně se setkáme dne 5. října 2017 v 18 hodin v restauraci Luna.

Děkujeme našim sponzorům za pomoc při uspořádání této akce.

 

 

Turnaj ředitele školy v bowlingu

Pro nominované žáky středních škol v okrese Karlovy Vary vyhlásil ředitel školy turnaj v této zajímavé sportovní disciplíně. Turnaj proběhne v průběhu měsíce října 2017.

Rozcestník školy

Kalendář

KALENDÁŘ

Září 2017

Po Út St Čt So Ne
28
29
30
31
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
4
5
6
7
8
9
10
 
 
 
 
 
 
 
11
12
13
14
15
16
17
 
 
 
 
 
 
 
18
19
20
21
22
23
24
 
 
 
 
 
 
 
25
26
27
28
29
30
1